fbpx
Home Общее расписание мероприятий Warsztat Rehabilitacja ruchem i tańcem
Anna Kupiecka

Организатор

Anna Kupiecka
Телефон
+48 537 888 789
Электронная почта
biuro@onkocafe.pl
Веб сайт
https://www.facebook.com/events/179057580020370/

Тренер

  • Switłana Lipińska
    Switłana Lipińska

    Certyfikowany Psychoterapeuta, praktykujący psycholog z doświadczeniem 27 lat. Wiodący specjalista na Ukrainie, trener szkoleniowy i superwizor w dziedzinie psychologii ciała i ruchu. Autor dwóch książek.

Место проведения

02-524 Warszawa
Программа

Дата

Ср, 12 Фев 2020
Expired!

Время

18:30 - 20:00

Стоимость

bezopłatno

Warsztat Rehabilitacja ruchem i tańcem

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach pt.: “Rehabilitacja ruchem i tańcem”,które odbędą się 12 lutego 2020 r. o godz. 18:30 w sali teatralnej przy ul. Narbutta 6571, Warszawa. Wraz z Svitlana Lipinska przygotowaliśmy autorski program dla wszystkich pacjentów onkologicznych na każdym etapie leczenie jak i po jego zakończeniu, ale również dla osób im towarzyszącym.
Zajęcia mają charakter łagodny, w rytmie delikatnych dźwięków, dzięki czemu z łatwością odnajdziesz w nich swoje tempo. Pamiętaj nie musisz posiadać umiejętności tanecznych. Wystarczy, że weźmiesz ze sobą wygodny strój oraz obuwie.
Zajęcia poprowadzi Svitlana Lipinska Certyfikowany Psychoterapeuta z 27-letnim stażem. Wiodący specjalista na Ukrainie w dziedzinie psychologii ciała i ruchu, który po raz pierwszy wystąpi dla nas w Polsce.
Więcej informacji o prowadzącej znajdziesz pod linkiem : www.switlipinska.com

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia bardzo prosimy nadsyłać pod adres mailowy sylwia@onkocafe.pl .
Widzimy się już niebawem! 🙂

O fundacji

Fundatorem i pomysłodawczynią utworzenia Fundacji “OnkoCafe – Razem lepiej” jest Anna Kupiecka, która w 2010 roku zachorowała na nowotwór piersi, a w 2012 roku, na portalu społecznościowym Facebook, stworzyła grupę wzajemnego wsparcia pod nazwą Fakraczki. Na niej osoby dotknięte chorobą nowotworową, dzieły się swoim doświadczeniem napotkanymi w procesie leczenia. Poruszały także ważne problemy związne z chorobą oraz dzieliły się zdobytą wiedzą. Pierwsze spotkanie w ramach działalności fundacji, odbyło się w maju 2013 roku. Szeregi fundacji zrzeszają ludzi, którzy aktywnie działając, z oddaniem reagują na potrzeby pacjentów.  Obecnie,  są to wolontariusze, niekiedy sami zmagający się ze swoją chorobą, wykluczeniem, lub po przebytej chorobie.

My już znamy wagę odpowiedniej informacji w procesie leczenia, bo wszyscy mamy za sobą walkę z chorobą nowotworową, dlatego chcemy podzielić się zdobytym doświadczeniem i pomóc innym wygrywać z tą chorobą każdego dnia. Bo wiemy, że RAZEM LEPIEJ.

Strona internetowa: http://onkocafe.pl